Bet365 SK

Bet365 je známy pomerne málo hráčov, pretože sa len nedávno objavil a nie je široko používaný na trhu. Táto stávková spoločnosť bola založená v roku 1999 a prevádzkuje sa pod dohľadom Bet365, ktorá vlastní viac ako pol miliardy libier akcií na londýnskej burze cenných papierov. Na trhu s online zábormi v Európe treba poznamenať, že táto spoločnosť je predovšetkým na špičkovej pozícii kvôli pokeru.

Portál Bet365 používa najprísnejšiu licenciu z Gibraltáru, ktorá prirodzene spomína svoju spoľahlivosť, pretože je ľahšie získať pracovné povolenia zo všetkých ostrovných jurisdikcií.

Stránka má nejednoznačný vzhľad vďaka špeciálnej čiernej a oranžovej škále. Navigácia na stránkach sa takmer nelíši od iných bookmakrov. Na domovskej stránke môžete staviť na všetky športy, stávky a promo akcie. Môžeme povedať, že rozhranie je dosť dobré na príslušnej úrovni. Na hlavnej stránke nájdete pravidlá, propagačné akcie, možné platobné systémy na vytvorenie prvého vkladu. Všetky základné informácie sú na tejto stránke celkom dobré.

V sekcii Pomoc sa nachádza sprievodca pre začiatočníkov, ako urobiť prvý vklad, ako sa staviť, ale samozrejme táto príručka nie je dostupná v ruštine. V sekcii Štatistika nájdete výsledky všetkých známych športov, ktoré vám umožnia rýchlo nájsť informácie, ktoré vás zaujímajú.
Stávky je možné umiestniť na mobilný telefón, aby ste zaregistrovali svoje číslo v systéme. Budete môcť posielať svoje správy z vášho čísla na špeciálne číslo na webe a potom ich staviť na mobilnom telefóne. Okrem stávok na športových súťažiach, hracie automaty, poker, kasíno, backgammon. Jednoduché používanie stránky bude vhodné pre začiatočníkov, ktorí robia svoje prvé kroky v knihe tvorby sveta.

Koeficienty Bet365

Schopnosť vsádzať na viacero udalostí s normálnymi koeficientmi. Bet365 je určený európskym hráčom so základným predsudkom v oblasti futbalu a všetko je k dispozícii vrátane golfu, kriketu a dostihov. Hlavné obrázky sú prezentované presne. Okrem štandardných súčtov a sadzieb je niekoľko ponúk na hlavné majstrovstvá futbalu v línii.

Live stávky

Živé stávky sú trochu ťažké uhádnuť. Na jednej strane sú stávky naživo dobre prezentované s dobrými obrázkami; to vám umožní vybrať si jednu alebo viac ponúk, na ktoré chcete vsádzať.

platby

Dolár, euro, libra atď. – Môžete si otvoriť účet na Bet365 Pre maximálne pohodlie získate najvyššiu bonusovú sumu – euro. Obnovte hru peňaženku pomocou akéhokoľvek platobného systému, ktorý je naozaj známy.

Minimálny vklad na webe je 20 USD z akéhokoľvek oprávneného platobného systému. Min. Výška čerpania je podobná, ale pomocou služby Webmoney môžete dokonca zobrať 10 USD, čo sa začína pre začiatočníkov. Musíte vykonať postup na overenie vašej totožnosti, aby ste stiahli svoje peniaze. Môžete to urobiť odoslaním kópie cestovného pasu.

Podporná služba funguje v priemere. Pomocou súkromnej e-mailovej schránky môžete kontaktovať zákaznícku podporu, aby ste mohli v krátkom čase prijímať živý rozhovor alebo odpovedať. Keďže služba rozhovoru nie je dostupná v ruštine, podporná služba bude môcť komunikovať s ruštinou, čo je už dosť dobré.

výsledok

Všeobecne platí, že stávkujúci Bet365 má dobrú úroveň a je veľmi vhodný pre rusky hovoriacich hráčov. Veľké európske kancelárie sú schopné konkurovať dobrým bonusovým stimulom pre registráciu a skúseným hráčom.

zdroj: Bet365 nefunguje – alternativny link

Rate this post