Unibet športové stávkovanie

športové stávkovanieVšetka tá tvrdá práca minulú sezónu bola za nič. Všetci títo hráči tohtoročne vyhrali kvalifikačné zápasy. Pokus West Ham United dosiahnuť skupinovú fázu Ligy Európy skončil v známom frustrácii, pretože spôsob porážky a totožnosti ich Unibet dobyvateľov. Astra Giurgiu bol pre nich príliš lstivý na druhú postupne sa stáva prvou víťaznou stranou na víťazstve na londýnskom štadióne, ale spôsob, akým West Ham premrzol svoju štíhlu výhodu, bol do značnej miery až do vlastnej tvorby.Strana Slavena Bilica si pripustila nepríjemný cieľ, nechala sa s veľkou úpravou a bola príliš naivná v Unibet definujúcich okamihoch. Western Ham sa zhodol na poplatku za € 28m (€ 24m) s Juventusom pre Simone Zaza Prečítajte si viac

v noci, keď boli slabiny West Hamu v útoku zapuzdrené Bilicom, ktorý sa uchýlil k vysielaniu Jamesa Collinsa vpredu v tých zúfalo zomierajúcich Unibet štádiách, jedinou útechou je, že s Juventusom bol uzavretý poplatok vo výške 24 miliónov dolárov za Simone Zázu. Ako by to mohli urobiť s Talianom dopredu tu.

Bilic na túto dohodu nehrozil. Boli príliš frustrovaní tým, čo videl na ihrisku. “Nechcela som to skrývať,” povedal manažér West Ham.

“Povedal som, že je to jedna z najdôležitejších zápasov pre nás v tomto roku. Je to ako finále, ktoré musíte vyhrať, aby ste prešli. Skúsenosť je masívna.Vytvorili sme niekoľko príležitostí, ktoré by sme mali skórovať. “Záujem o West Ham bol vedomím, že mali Unibet minulý týždeň opustiť Rumunsko v nesmierne lepšej pozícii, len preto, aby Astra vyrovnal momenty po očividnej chýba mu Michail Antonio.Aj keď Astra pomaly začali svoju sezónu, vyhral jeden z prvých piatich ligových zápasov, rumunskí šampióni získali klasický európsky pretekár, ktorý vďaka cieľu Filipe Teixeira a veľkolepému brankárovi zo Silviu Lunga získal 2-1 celkové víťazstvo.

Aby sa Astra zaradil do kontextu, prehrali minulú nedeľu 5-1 do CFR Cluj a mali manažéra Mariusa Sumudicu, ktorý sa nemôže zúčastniť domácich zápasov jeho tímu po tom, čo ho rumunská federácia zakázala sázením na zápasy , “Toto je jeden z najlepších dní v Unibet mojom živote, na takmer rovnakej úrovni, ako keď sa narodili moje deti,” povedala jubilantka Sumudica. “Pretože som vedel, že sú moje.Samozrejme, že si srandujem. “Facebook Twitter Pinterest Brankár Astra Giurgiu Silviu Lung prekonal West Ham s množstvom vynikajúcich šetrí. Fotografia: John Sibley / Reuters

Sumudica, ktorý odhalil, že Astra má mesačnú mzdu vo výške 130 000 EUR, tvrdil, že West Ham mal v minulom roku lepší tím a bolo pravdou, že Bilic je komplikovaný internetové stávkové kancelárie neprítomnosť ôsmich zranených hráčov a neprípustnosť Arthura Masuaku. Neúnavné zranenia najviac Unibet poškodili útočiace miesta a to bola príliš skoro hra pre Manuel Lanzini a Dimitri Payet, obaja sa mohli v nedeľu vrátiť do Manchester City. bez Payet, ale urobili šancu. Problém bol s nimi.Bol to ťažký večer pre Jonathana Calleriho, argentínskeho prokurátora, ktorý odmietol dve slávne príležitosti a West Ham našiel Lung v vzdornej podobe. Avšak zúrivo ako West Ham hľadal tento nepolapiteľný cieľ, čo skutočne frustroval Bilic bolo, že hrávali ako jednotlivci. Povedal, že z jeho tímu nevidí dostatok túžby. Teixeiraho víťazstvo bolo úplne vyhnúť, vyplývajúce z útoku West Ham, ktorý sa zlomil, keď Sam Byram dal Reece Burke do ťažkostí s zlým prechodom z pravej strany vľavo do polčasu.

Burkeho ťažký hmatový dotyk pozval zápas a West Ham bol vystavený, keď sa mladý ľavý späť predal sám, takže jeho kolegovia obhajcovia boli viac ako Astra.S obidvomi Unibet úplnými chrbátmi Daniel Niculae nakŕmila Teixeira, portugalského záložníka predtým West Bromwich Albion, ktorý prvýkrát dal Astra kontrolu nad kravatou. West Ham potvrdila podpísanie Edimilsona Fernandese z FC Sion Prečítajte si viac

West Ham, ktorý prezentoval Edimilsona Fernandesa na ihrisku pred náskokom po dokončení podpísania švajčiarskeho záložníka z FC Sion vo výške 5,5 milióna, plakal za inšpiráciu. Ale keď sa Bilic otočil na lavičku počas intervalu, mohol by priniesť iba Enner Valencia, ktorého dôvera už dávno zmizla. Asley Fletcher, letné podpisy z Manchestru United, neprejavil žiadny strach po tom, ako nahradil Calleriho [Mladý vpred vystrašil Astra svojim priamym Unibet behom a apeloval na pokutu po rizikovom nástupe z Teixeiry; a vynikajúce uloženie z Lung poprel jeho prvý gól v bordovej a modrej. Avšak, toto bol prvý skutočný test charakteru West Ham na svojom novom štadióne. Bolo to aj prvýkrát, čo počuli boos na poslednom píšťale.

Rate this post